Darbas/veikla: Dirbu labai įdomią profesiją, tokią labai žmogišką ir reikalingą visiems – esu tamsta mokytoja, mokau vaikus matematikos ir ekonomikos. Dirbu gimnazijoje tik su vyresniokais.

1. Kada pradėjai lankyti Brasa CrossFit ?

Pradėjau nuo birželio, gegužės mėnesį praėjau pagrindus, po pagrindų dar abejojau ar ateiti ar ne, nes buvo labai sunku, bet nusprendžiau, kad reikia duoti sau šansą ir nuo birželio mėnesio, jau 6 mėnesius, sportuoju CrossFit‘ą Brasoje.

2. Kokia tavo pirmoji pažintis su CrossFit ?

Praeitais metais pirmą kartą pamačiau CrossFit’ą, kai žiūrėjau CrossFit Games, kurie vyksta liepą, tai yra beveik kaip pasaulio čempionatas, pasižiūrėjau ir nustebau kokios būna moterys stiprios, apie vyrus net nešneku ir buvo įdomu pasižiūrėti, ar tai yra Lietuvoje. Lietuvoje tuo metu nieko nebuvo ir tik, man atrodo, vasario mėnesį susikūrė Brasa, o aš atradau ją gegužę ir pradėjau tuom domėtis.

3. Kai pradėjai treniruotis CrossFit, kas pagerėjo ir pasikeitė – sveikata, fizinės galimybės, laisvalaikis, savijauta ir t.t ? 

Po sportavimo CrossFit, aišku, pagerėjo fizinė kūno struktūra, t.y. padidėjo raumenynas, pastebėjau, kad galiu daugiau pakelti. Pavyzdžiui, nereikia užsisakinėti „Barboros“, gali užsinešti savo prekes pati į 7 aukštą, net jeigu ir liftas nedirba. Tai yra pasiruošimas tam tikras gyvenimui ir kažkokie pagrindiniai principai, na, kurie padeda bet kam.

4. Kokį patarimą duotum žmogui, kuris nori pradėti sportuoti CrossFit?

Tiesiog nebijoti ir ateiti pabandyti, t.y. duoti šansą ir ypač moterims nebijoti štangų, nes iš tiesų nepriaugi du šimtus kilogramų raumenų vien pakilnojus štangą, o kūnas tvirtėja ir gražėja. T.y. reikia duoti šansą, reikia bandyti.

5. Koks tavo mėgstamiausias veiksmas ir WOD iš „benchmark“?

Man labai patiko vienas, kurį mes darėme liepos mėnesį, kai buvo games‘ai t.y. tą patį, kurį darė ir atletai žaidynėse t.y. Murph wod‘as, kuriame reikia be proto visko daug padaryti t.y. bėgti mylią, paskui daryti šimtą prisitraukimų, 200 atsispaudimų, 300 pritūpimų ir paskui vėl bėgti mylią ir, aišku, aš nespėjau į timecap’ą, bet tikrai šitas wod‘as buvo superinis.

6. Kokia kita mėgstamiausia tavo veikla už Brasa CrossFit sienų? 

Kadangi šiaip esu mokytoja, tai turiu daug bendrauti, labai mėgstu po CrossFit‘o ir mokyklos būti kažkur viena t.y. pavyzdžiui eiti į kalnus, esu užlipus į Monblaną, taip pat mėgstu intelektualesnes sporto šakas tokias kaip šachmatai ir panašiai.

7. Koks yra tavo didžiausias CrossFit pasiekimas iki šiol ? Kuriuo tu didžiuojiesi ir džiaugiesi?

Labiausiai man CrossFit‘e iš viso patinka štangos, kaip ne keista, ko negalėčiau prieš šešis mėnesius pasakyti iš viso, kad aš kadanors iškelsiu štangą didesnę negu 5kg, o dabar gal didžiausią pasiekimą tą ir galėčiau išskirti, kad back squat’ą darau su 92kg, galiu iškelti 95kg, tai turbūt ir yra dižiausias pasiekimas.

8. Kokia tavo mėgstamiausia daina ar muzika, kurią tu norėtum girdėti WOD metu ?

Šiaip man labai patinka oldschool‘as, t.y. east ir west rap‘as, man labai patinka Snoop Dogg‘as arba Dr. Dre, bet per pačius wod‘us labai užveda AC/DC.

9. Kažkas, dėl ko žmonės būtų nustebinti sužinoję tai apie tave ?

Manau, kad daug kas nustebtų iš to, kad dabar va kilnoju štangas, o aš ankščiau užsiiminėjau tokia intelektualia sporto šaka kaip šachmatai. Apie dvylika metų buvau olimpinės rinktinės narė, žaidžiau tris kartus už Lietuvą olimpiadoje.