CROSSFIT

Žodis „CrossFit“ gali nuskambėti kiek bauginančiai, tačiau bijoti nėra ko. Čia, Brasa CrossFit klube, mes paruošėme treniruočių programas, kurios leis tinkamai pasirengti CrossFit treniruotėms ir sportuoti taisyklingai bei pasiekti norimų rezultatų. Tobulėti čia galėsite kasdien pridėdami daugiau svorių, daugiau pratimų ar tiesiog pagerindami savo laiką, per kurį atliksite pratimus.
CrossFit – tai jėgos ir ištvermės didinimo treniruočių programa, sudaryta iš įvarių funkcinių pratimų, kurie intensyviai atliekami kintamais intervalais ir skirti įvairioms kūno raumenų grupėms. Šios treniruotės parengtos atsižvelgiant į tai, kad mūsų kūnai geba ypač gerai prisitaikyti prie kintamų veiksnių. Jeigu jūs ilgą laiką sportuosite nieko nekeisdami savo treniruočių rutinoje, kūnas tiesiog prisitaikys. Todėl judesiams atlikti jums reikės mažiau pastangų, dėl ko tokios treniruotės neatneš jokios naudos. Tuo tarpu CrossFit treniruotės neleis jums nuobodžiauti – kiekviena treniruotė yra unikali ir jose atliekami WOD’ai (angl. workouts of the day – dienos pratimų kompleksas) kaskart jus mokys naujų judesių ir “nustebins” jūsų kūną.

Kiekvienas WOD’as yra vis kitoks. Treniruočių metu keičiasi ne tik pratimai, bet ir jų atlikimo trukmė. Pavyzdžiui, vieną dieną jūs atliekate keturias “kettlebell swings” (giros “supimo”), šuolių ant dėžės ir atsilenkimų serijas, o kitą dieną treniruotės metu jūs stengsitės padaryti kuo daugiau prisitraukimų, atsispaudimų ir pritūpimų serijų per 10 minučių. Tad nesvarbu, ar treniruotė truktų 5 minutes ar valandą, mūsų tikslas yra vienodai jus paruošti fiziškai. Brasa CrossFit treneriai išmokys jus kaip palaikyti treniruočių tempą ir nuosekliai atlikti judesius, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų.

Jei norite daugiau sužinoti apie CrossFit treniruotes, užsukite į Brasa CrossFit klubą. Mes su džiaugsmu papasakosime apie kitokių treniruočių filosofiją, savo gyvenimo būdą ir netgi parodysime, kaip treniruojamės!

Pats geriausias būdas prisiliesti prie CrossFit treniruočių tai yra išbandyti jas. Brasa CrossFit klube tai gali padaryti nemokamai! Mes jums suteiksime galimybę pirmąją treniruotę išbandyti nemokamai! Skaityti plačiau…