KAIP PRADĖTI?

Ar svajojate pasiekti nusibrėžtus tikslus? O gal Jūs norite numesti svorio, sustiprėti, geriau atrodyti ar tiesiog pagerinti sveikatą? Mes galime Jums padėti! Nesvarbu, ar Jūs norite sportuoti grupėse, ar domina asmeninės treniruotės, o gal reikalingas specializuotas mokymas. Turime Jums pasiūlymą, kuris atitiks Jūsų poreikius.

Pradėti treniruotis „Brasa CrossFit“ gali kiekvienas, Jums nereikalingas specialus fizinis pasiruošimas.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

hello@brasacrossfit.lt

+370 683 48534

1. NEMOKAMA TRENIRUOTĖ.

Kviečiame atvykti ir išbandyti Brasa CrossFit treniruotes. Aptarti Jūsų tikslus, treniruočių planus ar  pasikonsultuoti kitais jums rūpimais sporto klausimais. Galėsite apžiūrėti mūsų klubą, papasakosime kaip vyksta įvairaus pobūdžio treniruotės. Išklausysime Jūsų poreikius, išsiaiškinsime, kuri programa Jums tinkamiausia ir paruošime planą, kuris padės Jums pasiekti tai, ko trokštate. Mes siūlome grupines arba asmenines treniruotes, specializuotus kursus.

Užsiregistruokite į nemokamą treniruotę!

 

2. PADĖSIME IŠSIRINKTI TINKAMIAUSIĄ PROGRAMĄ.

  • Grupinės treniruotės.

Mūsų grupinės treniruotės skirtos visiems, norintiems pasiekti savo tikslus, tapti sportiškesniais, sveikesniais ir tai daryti įvairiai ir įdomiai. Patyrę ir kvalifikuoti „Brasa CrossFit“ treneriai padės Jums išnaudoti visą Jūsų potencialą, išmokys pratimus daryti saugiai ir efektyviai. Treniruotėse mes pritaikysime kasdienę programą pagal Jūsų fizinį pajėgumą ar asmeninius poreikius, tuo pačiu, raginsime Jus daryti geriausią, ką galite tą dieną. Vienoje grupinėje treniruotėje dalyvauja iki 15 sportuojančiųjų.

  • Asmeninės treniruotės.

„CrossFit“ bei kitas Brasa programas galite treniruotis asmeniškai su treneriu 1:1 , 2:1 arba privačioje grupėje iki 14 žmonių. Profesionalūs „Brasa CrossFit“ treneriai pasiruošę dirbti su Jumis, kad pasiektumėte tai, ko trokštate. Mūsų klientų tikslai labai įvairūs: sportuojantys siekia sumažinti kūno svorį, auginti raumenų masę, tapti atletiškesniais ir sveikesniais, padedame tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams.  Privačiose treniruotėse sportuoja žmonės turintys specialius pageidavimus, išsigydę traumas ir norintys sugrįžti į aktyvų laiko praleidimą. Amžius taip pat nėra riba –  treniruotėse dirbame tiek su vaikais, tiek su senjorais.

  • Specializuotos treniruotės.

Jeigu ruošiatės varžyboms ir norite pagerinti fizinę formą arba išmokti, patobulinti tam tikrų pratimų techniką, mes tikrai pasiruošę Jums padėti.


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

hello@brasacrossfit.lt

+370 683 48534