Kodėl Brasa CrossFit?

„Brasa CrossFit“ – pirmasis oficialus „CrossFit“ sporto klubas Lietuvoje, vienijantis draugišką ir didžiausią šalyje „CrossFit“ narių bendruomenę! Sportas, bendruomeniškumas, atsakingumas ir sąžiningumas – tai kertiniai mūsų principai, kuriais vadovaujamės kasdien.

Mūsų misija – teikti geriausias sportinės veiklos paslaugas, kurios pagerintų įvairaus fizinio pasiruošimo žmonių gyvenimo kokybę. Mūsų treniruočių programos yra pripažintos pasaulyje, efektyvios ir duodančios neprilygstamus rezultatus. Treniruotėse gali dalyvauti kiekvienas, nepriklausomai nuo sportinio pasirengimo ar atletiškumo.

Prisijunk šiandien prie pozityvių, draugiškų ir veržlių „Brasa CrossFit“ bendruomenės narių, o profesionalūs treneriai padės Jums užsibrėžti ir pasiekti išsvajotus tikslus!

Brasa – iš lotynų, ispanų ir portugalų kalbos reiškia „karštos žarijos“. Šis pavadinimas pasirinktas todėl, kad jis atspindi mūsų filosofiją ir požiūrį į fitnesą bei gyvenimą apskritai. Mes tikime, kad CrossFit kiekvienam žmogui suformuoja pagrindus pasiruošti ne tik tam, kas nepažįstama, bet ir tam, ko neįmanoma pažinti. Savo klientams padėsime kasdien nugalėti pastebimas kliūtis, suteikdami reikiamų įgūdžių, padrąsindami siekti visiškos savirealizacijos ir pranokti savo pačių lūkesčius. Tokia yra BRASA.

Mūsų pažadas jums?

Mes sudarysime visas sąlygas sportuoti prižiūrint profesionalams, kurie suteiks jums visapusišką supratimą ir žinias apie CrossFit treniruotes. Taip pat pažadame nuolat mesti jums įvairiausių iššūkių, kad galėtumėte nesustodami tobulėti kartu su jus įkvepiančia ir motyvuojančia Brasa CrossFit narių bendruomene.

Kuo mes užsiimame?

Brasa CrossFit klube nerasite eilėmis išrikiuotų treniruoklių. Vietoj jų rasite prisitraukimų skersinius, giras, svarmenis ir didelę erdvę, puikiai pritaikytą pritūpimams, bėgimui, šuoliams, kopimui, svorių kilnojimui ir metimams. Visi treniruočių judesiai yra sukurti remiantis kasdieniame gyvenime ar sportuojant pasitaikančiais judesiais. Juk keldami savo vaiką neįtempiate dvigalvio raumens, tad kam tai daryti ir sporto salėje? Todėl tobuliname jūsų funkcinius judesius, kuriuos naudojate kasdienėje savo veikloje.

Čia jums niekada nebus nuobodu, nes niekada nesportuosite pagal tokią pačią treniruočių progamą dvi dienas iš eilės. Jums niekada nereikės patiems planuoti savo treniruočių ir praleisti ilgų valandų sporto salėje. Vietoje to, pagal jūsų fizinį pasirengimą kasdien bus parengtos vis kitokios treniruotės. Užsiėmimai vyksta ne ilgiau kaip 1 valandą, todėl jiems rasite laiko net ir būdami labai užsiėmę.

Brasa CrossFit yra būtent jums, jeigu:
• Norite pagerinti kūno formas, tačiau nežinote, kaip sau parengti treniruočių programą.
• Jums nusibodo įprastos sporto klubuose siūlomos treniruotės.
• Manote, kad neturite laiko sportuoti.
• Sportuodami norite tapti stipresni ir vikresni.
• Jūsų dabartinės treniruotės neleidžia pasiekti trokštamų rezultatų.

Brasa CrossFit – tai ne paprastas sporto klubas. Tai labai spalvinga bendruomenė, kurios nariai – įvairaus amžiaus, profesijų ir sudėjimo žmonės. Todėl visai nesvarbu, ką veikiate gyvenime ar kiek laiko sportuojate, šiame klube jūs tikrai galėsite užsiimti mėgstamiausiomis savo treniruotėmis.