Dovanų kuponas

ĮSIGYKITE BRASA CROSSFIT DOVANŲ KUPONĄ 

Prasmingiausios dovanos yra tos – kurių negalime įvertinti pinigais. Brasa CrossFit dovanų kuponas Jūsų artimam žmogui ne tik suteiks galimybę lankytis mūsų sporto klube, Jūs padovanosite iššūkius, malonius išvaizdos pokyčius ir gerą savijautą.

Šis dovanų kuponas tiks tiek pradedantiems, tiek jau pažengusiems. Niekada nesportavote? Ne bėda! Mūsų treneriai visuomet atsižvelgs į Jūsų fizinį pasiruošimą, Jums padės bei patars. CrossFit ir kitos mūsų sporto klubo treniruotės skirtos VISIEMS, nepriklausomai nuo Jūsų fizinio pasiruošimo, amžiaus ar sudėjimo.

Brasa CrossFit – tai ne paprastas klubas. Tai labai spalvinga bendruomenė, kurios nariai – įvairaus amžiaus, profesijų ir sudėjimo žmonės. Todėl visai nesvarbu, ką veikiate gyvenime ar kiek laiko sportuojate, šiame klube tikrai galėsite užsiimti mėgstamiausiomis savo treniruotėmis.

 • Dovanų kuponą įsigyti  atlikus bankinį pavedimą, arba mūsų internetinėje parduotuvėje (nuoroda į dovanų kuponus) – Munto.lt 
 • Įsigykite Brasa CrossFit Dovanų kuponą ir atsiimkite nemokamai jį viename iš mūsų klubų (Manufaktūrų g.20, Vilnius), nemokamai fizinėje Munto.lt parduotuvėje (Manufaktūrų g. 20, Vilnius) arba už papildomą mokęstį užsisakykite pristatymą per DPD kurjerių tarnybas.
 • Mūsų rekvizitai:
  UAB “Solvo LT”,
  įmonės kodas: 303290768
  PVM mokėtojo kodas: LT100008620211
  LT95 7044 0600 0801 9609 SEB bankas
  Paskirtis: Brasa CrossFit Dovanų kuponas, SUMA

 

Dovanų kupono naudojimosi taisyklės:

Galioja 12 mėnesių nuo jo apmokėjimo dienos.

Galioja visoms Brasa CrossFit paslaugoms.

Jei paslaugos, už kurias atsiskaitoma pritaikius Dovanų kuponą, suma viršija Dovanų kupono vertę, trūkstamą sumą galima sumokėti bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais.

Dovanų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Jei paslaugos, už kurią atsiskaitoma panaudojant Dovanų kuponą suma yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, susidaręs skirtumas negrąžinamas.

Dovanų kuponą galite panaudoti tiek Žirmūnų, tiek Paupio klube.

Dovanų kuponas grąžinamas per 14 darbo dienų nuo pirkimo. 

Svarbu! Norint įsigyti Dovanų kuponą – atlikite bankinį pavedimą sumai, kurią norite matyti ant Dovanų kupono. Pvz. “Brasa CrossFit Dovanų kuponas, 80 eur.”