Trenerių Akademija

Jei svajojate tapti stiprios ir šaunios Lietuvos trenerių komandos dalimi,- pagaliau atėjo metas svajonių išsipildymui!

Degame noru bei motyvacija padidinti Brasa CrossFit trenerių komandą. Galbūt jos dalimi gali tapti ir TU?

Kas yra Brasa CrossFit trenerių akademija?

Akademijos tikslas yra išugdyti profesionalų trenerį, ne tik demonstruojantį puikias teorines žinias, sugebantį perteikti ir išmokyti judesio technikos, bet taip pat sugebantį sukurti ir išlaikyti sportuojančių žmonių motyvaciją, stiprioje bei vieningoje Brasa CrossFit bendruomenėje.

Kodėl Brasa CrossFit trenerių akademija?

Brasa CrossFit yra pirmasis oficialus CrossFit klubas Lietuvoje, įkurtas 2015 metais ir sėkmingai įveikęs ne vieną pionieriaus iššūkį. Įgyta patirtis ugdant CrossFit trenerius Lietuvoje, leido parengti pilnavertę ir bene vienintelę šalyje funkcinių treniruočių rengimo programą.

Ši programa yra orientuota į ilgalaikį bendradarbiavimą ir ugdymą profesionalo, galimai siejančio savo ateitį su Brasa CrossFit klubu.

Kas sudaro trenerių akademijos programą?

Programą sudaro teorinė bei praktinė dalys.

Teorinė dalis: supažindinimas su Brasa CrossFit kultūra, vertybėmis bei vizija. Aiškinama treniravimo metodika, judesių mechanika, judesių pritaikymas ir daugiau.

Praktinė dalis: atliekama paskyrus mentorių/Brasa CrossFit trenerį, įsisavinant įgytas teorines žinias treniruočių vedimo metu bei treniruojantis grupėje arba asmeniškai.

Akademijos programa yra suskirtyta į kelis etapus, kurių pabaigoje yra tikrinamas žinių įsisavinimas bei progresas. Taip pat visi kilę klausimai bei problemos sprendžiamos savaitiniuose susirinkimuose.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog programa yra pritaikyta skirtingų žinių lygio žmonėms. Prie akademijos gali prisijungti tiek praktikuojantys treniravimą asmenys, tiek šios srities naujokai. Programa yra adaptuojama pagal žmogaus žinias bei imlumą, priklausomai nuo progreso, kursą galima baigti per 3-6 mėnesius.

Kokių žmonių ieškome?

Kviečiame prisijunti atsakingus, sąžiningus bei žingeidžius žmones, sugebančius dirbti savarankiškai, bet puikiai prisitaikančius prie komandinio darbo. Ieškome tų, kurie nenustotų kryptingai dirbti bei tobulėti. Ši programa skirta tiems, kurie ateityje norėtų tapti Brasa CrossFit treneriu.

Kada prasidės trenerių akademijos programa?

Startas jau šių metų Birželio mėnesį.

Savo trenerio kelionę pradėsite iškart po sėkmingos atrankos. Programos pabaiga priklauso tik nuo Tavęs ir Tavo progreso.

Kokia kaina?

Nors mums ši programa kainavo daug komandinio darbo ir mes jos greičiausiai negalėtume įvertinti pinigais, tačiau nenorime niekam užkirsti kelio į svajonių darbą. Šios akademijos tikslas surasti tinkamus, perspektyvius trenerius, siejančius savo ateitį su Brasa CrossFit klubu.

Tyrimai rodo, jog nemokami mokslai dažnai būna atliekami atmestinai.

 • Mes to norėtume išvengti ir paskatinti motyvaciją sumokėjus 200 eurų depozitinį mokestį, kuris bus grąžinamas sėkmingai baigus trenerių akademiją ir pradėjus dirbti Brasa CrossFit klube.
 • Privaloma turėti aktyvią Brasa CrossFit klubo narystę.

Bendra informacija

 • Paraiškas priimame iki 2024.05.31
 • Programa startuos Birželio mėnesį.
 • Dėl riboto kiekio dalyvauti galės tik sėkmingai pirminę atranką praėję asmenys.
 • Papildomam skaitymui bei žinių gilinimui rekomenduojama skirti bent 5-10 val. per savaitę.
 • Būtinas dalyvavimas savaitiniuose susirinkimuose, kurių trukmė apie 2 val.
 • Kiekvienas programos dalyvis vadovausis jam pritaikyta mokymų programa.
 • Programos trukmė: 3-6 mėnesiai.

Noriu! Kaip pateikti paraišką?

 • Pirmas žingsnis – registruotis (užpildyti formą šiame puslapyje)
 • Antras žingsnis – atsiųsti savo motyvacinį laišką bei CV. Laiško apimtis ne didesnė nei 500 žodžių. Nuoširdumas, bei atvirumas – labai didelis pliusas! Informaciją siųskite į paulius@brasacrossfit.lt iki 2024.05.31
 • Trečias žingsnis- atrinktus kandidatus kviesime į interviu, kurio metu prašysime atlikti testą.

Sėkmės!