CrossFit Games yra didžiausias metų įvykis CrossFit bendruomenėje. Tai didžiausios ir žinomiausios CrossFit’o varžybos. Jos susideda iš trijų etapų, kurių pirmasis yra CrossFit Games Open. Šiame etape kviečiami dalyvauti visi pasaulio CrossFitter’iai. Geriausi atletai iš kiekvieno regiono patenka į kitą dalį – regionines varžybas.

Susidomėjimas šiomis varžybomis Lietuvoje vis didėja. Jos yra neatsiejama bendruomenės dalis. Dalis mūsų narių išbandys jėgas šiose atrankose ir jiems reikia jūsų palaikymo! Kviečiame susirinkti norinčius ir palaikyti mūsų bendruomenės narius atliekant šių atrankinių varžybų WOD’us. WOD’us atlikti galės ir tie, kurie nedalyvauja varžybose, tačiau nori pajusti jų skonį! Dalyvių skaičius ribotas, bus teisėjas/treneris, kuris padės prižiūrės, kad viską darytume pagal taisykles!

Visų laukiame pažiūrėti, palaikyti mūsų narius ir išmėginti savo jėgas, nes WOD’ai pateikiami dviem versijom: RX ir Scale (palengvinta). Reikia paminėti, kad yra atskiros grupės pagal amžių, todėl šio varžybos tampa dar įdomesnės

Dalyvių registracija per Frontdesk sistemą. Ne Brasa CrossFit nariai daryti WOD galės susimokėję Drop-In mokestį – 10 EUR. Žiūrovams ir palaikančiai grupei registruotis nereikia!
WOD’ai paskelbiami kiekvieną savaitę.

Datos:

18.1 Vasario 23 d. penktadienio treniruotės ir Vasario 24 d. 10:00 ( pirmenybė tiems kurie užsiregistravę oficialiai į varžybas)
18.2 Kovo 3 d. 13:00
18.3 Kovo 10 d. 13:00
18.4 Kovo 17 d. 13:00
18.5 Kovo 25 d. 12:00 (Sekmadienis)

Visus Open WOD’us darysime ir CrossFit treniruotėse pritaikytas pagal Fitness-Performance-Open lygius.

Ne Brasa CrossFit nariams, Drop in įsigyti: čia

Daugiau informacijos skaitykite : čia