Šį šeštadienį, birželio 11 dieną, Lietuvos atletikos manieže įvyks kasmetinio Lietuvos „CrossFit“ turnyro „Lithuanian Throwdown 2016“ finalas. Antrus metus vykstantis tarptautinis turnyras sutraukė atletus iš 8 šalių, kurie varžysis individualiose vyrų, moterų ir komandinėse klasėse.

„Augantis „CrossFit“ programos populiarumas įpareigoja ir mus, Lietuvos atvirojo „CrossFit“ turnyro organizatorius, dar kilstelti renginio kokybės kartelę. Todėl šiemet turnyras persikelia į erdvų lengvosios atletikos maniežą, renginys visiems žiūrovams ir sirgaliams – nemokamas“, – sakė Paulius Jurėnas didžiausio „CrossFit“ klubo Lietuvoje „Brasa CrossFit“ įkūrėjas.

Pasak organizatorių, maniežo erdvė leido sukurti originalių „CrossFit“ rungčių, kurios visapusiškai išbandys dalyvių atletiškumą. „CrossFit“ turnyrų išskirtinumas – finalo rungtys dalyviams atskleidžiamos tik finalo dieną, prieš pat rungtį. Tokiu būdu atletai turi pademonstruoti savo fizines galimybes ir atletiškumą be specialaus pasiruošimo. „Lithuanian Throwdown 2016“ finalo dalyvių ir žiūrovų laukia keturios rungtys.

Šiemet „Lithuanian Throwdown 2016“ finale dalyvaus 24 vyrai, 10 moterų ir 8 komandos – komandą sudaro du vyrai ir dvi moterys. Dėl prizinių vietų kovos atletai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Italijos, Vokietijos, Ukrainos ir kitų šalių. Nugalėtojų titulą bandys apginti ir praėjusių metų pirmos vietos laimėtojai: Aleksandas Sutiaginas ir Anastasija Laškova.

„CrossFit“ turnyruose atletai turi atlikti rungtis, sudarytas iš didelio intensyvumo funkcinių pratimų: sunkiosios atletikos, gimnastikos ar ištvermės. Kai kurios rungtys turi laiko limitą, kitose dalyviai turi varžytis, kuris spės nurodytus pratimus padaryti greičiau.

Pirmosios „Lithuanian Throwdown 2016“ rungtys prasidės šeštadienį, 10 val., o finalinės, lemiamos rungtys – nuo 17 valandos.

Video reportažą iš praėjusių metų „Lithuanian Throwdown“ finalo galite peržiūrėti čia: https://youtu.be/l46N63ZsaCA

Daugiau informacijos apie turnyrą ir pranešimus iš finalo rasite oficialiame „Lithuanian Throwdown“ „Facebook“ puslapyje: https://www.facebook.com/LTthrowdown/

Daugiau informacijos:
hello@brasacrossfit.lt
+370 683 48534