Suskaičiavus paskutinius taškus šių metų Open varžybose kiekvienas besidomintis CrossFit Lietuvoje suprato, kad 2017 metai bus istoriniai. Pirmą kartą tarp geriausiųjų, keliaujančiųjų į „europinį“ Meridian Regional pateko lietuvis – stipriausias lietuvių kilmės atletas, Airijoje gyvenantis, box’e CrossFit82 besitreniruojantis Arminas Balevičius, užėmęs 16-ą vietą Open. Nuo to laiko nebekilo klausimų, kad laukiamiausias Regionals savaitgalis bus paskutinis, kuriame startuos ir Arminas.

Po Meridian Regional savaitgalio drąsiai galime sakyti, kad Armino Balevičiaus debiutas ne tik buvo istorinis, bet ir labai solidus! Užimta 17 vieta iš 40-ies regione, kuriame suburti geriausi Europos ir Afrikos atletai. Beje, Europa yra sparčiausiai augantis CrossFit regionas pastaruosius metus.

Sveikinimai Arminui nuo visos „Brasa CrossFit“ atletų bendruomenės! Tikimės jautėsi „good vibes“ ir Madride. 🙂

Nepamirškite palaikyti atleto savo “like” ir “follow” socialinėje medijoje: Armino Facebook paskyrą rasite čia, o Instagram – čia. Žinutės ir sveikinimai iš Lietuvos!

https://www.instagram.com/p/BU7S6S5BV9X/?taken-by=armi_b92

Mėgstantiems statistiką: aukščiausią vietą – 14-tą – Arminas užėmė paskutinėje rungtyje, prasčiausiai sekėsi antroje šeštadienio rungtyje – užimta 27-ta vieta.

Dar kartą pažiūrėkite Armino startus kiekvienoje Meridian Regional rungtyje:

Event 1 (8 takelis)

Event 2 (3 takelis)

Event 3 (8 takelis)

Event 4 (8 takelis)

Event 5 (5 takelis)

Event 6 (10 takelis)