fbpx

Darbas/veikla: Teisininkas, dirbu komercinės teisės srityje.
Metai: 35

1. Kada pradėjai lankyti Brasa CrossFit?
Balandžio mėnesį praėjau pradmenis, o nuo gegužės mėnesio pradėjau lankyti.

2. Kokia tavo pirmoji pažintis su CrossFit?
Apie CrossFit‘ą aplamai išgirdau prieš kokius 2-3 metus – tai tiesiog su CrossFit‘eriais internete vaizdelius pamačiau, bet pasidomėjus Lietuvoje tuo metu kaip ir nebuvo tokių klubų, tai tas vat toks ir domėjimasis buvo.

3. Kai pradėjai treniruotis CrossFit, kas pagerėjo ir pasikeitė – sveikata, fizinės galimybės, laisvalaikis, savijauta ir t.t? 
Tai visų pirma, aišku, fiziškai sustiprėjau, visų antra, bendra savijauta pagerėjo, aišku, kartais būna ta savijauta ir ne tokia gera po tam tikrų wod‘ų, ypač kai po to iššūkis būna didelis laiptais užlipti arba nulipti porą dienų, na ir aplamai, ta prasme, laisvalaikis sportiškesnis tapo, maistą pradėjau labiau prisižiūrėti savaime, tai tiek.

4. Kokį patarimą duotum žmogui, kuris nori pradėti sportuoti CrossFit?
Aš manyčiau, kad tiesiog pradėtų, tik tai, kad turėtų omeny, kad nuo to gali išsivystyti priklausomybė.

5. Koks tavo mėgstamiausias veiksmas ir WOD iš „benchmark“?
Šiaip visi wod‘ai patinka, bet išskirčiau galbūt du wod‘us: tai pirmasis būtų Annie – tai kur yra double under‘iai ir sit up‘sai, tai vien dėlto išskirčiau, kad tai buvo pats pirmasis mano wod‘as pabaigus pradmenis, o antrasis, kuris iš tikrųjų patinka, tai būtų Angie – tai kur yra 100 prisitraukimų, 100 atsispaudimų,  100 pritūpimų, 100 atsilenkimų.

6. Kokia kita mėgstamiausia tavo veikla už Brasa CrossFit sienų?
Šiaip iš principo, tai esu vienas iš tų laimingų žmonių, kuriem patinka jų darbas, tai čia būtų pirma ta veikla, antrasis tai galbūt patinka būtent dvikovinės sporto šakos tai ir pats sportuoju MUI THAI bent po porą kartų per savaitę ir trečias manau tai būtų kelionės.

7. Koks yra tavo didžiausias CrossFit pasiekimas iki šiol? Kuriuo tu didžiuojiesi ir džiaugiesi?
Šiaip kaip ir didžiausias pasiekimas tai būtų tas įvertinimas, kad patapau gruodžio mėnesio Brasa CrossFIT atletu, o šiaip manau kiekvienas wod‘as įveiktas tai tam tikras pasiekimas.

8. Kokia tavo mėgstamiausia daina ar muzika, kurią tu norėtum girdėti WOD metu? 
Nesu didelis melomanas ir patinka įvairi muzika, bet wod‘ų metu tai labiausiai turbūt užveda tokia hardrock‘as ale AC‘DC.

9. Kažkas, dėl ko žmonės būtų nustebinti sužinoję tai apie tave?
Šiaip visų pirma žmonės paprastai nustemba sužinoję, tai galbūt surišta su mano šukuosena, tai kuom aš dirbu ir visų antra tai kad žmonės tokiomis šukuosenomis sugeba baigti bent kelis aukštuosius mokslus.