Ieškome naujos Brasa CrossFit praktikantų grupės – ar manai, kad galėtum būti jos dalimi?

Paskutinė praktikantų grupė patyrė didelę sėkmę ir visi jos nariai tapo CrossFit treneriais Brasa CrossFit klube.

  • Vienu metu praktikoje dalyvauti galės daugiausiai 3 žmonės.
  • Paraiškas priimame iš visų iki 2016.02.21, nebūtina būti Brasa CrossFit nariu.
  • Kiekvienas praktikantas programą pradeda ir baigia atskirai, todėl kitų programos dalyvių progresas nedarys įtakos jūsų asmeniniam tobulėjimui. Praktikantai, kurie turės reikalingas charakterio savybes, įgūdžius, nuoširdžiai stengsis ir dirbs, galės progresuoti jiems priimtinu tempu.

Programos trukmė: 3-6 mėnesiai.

Kas yra Brasa CrossFit praktika?
Ši praktikos programa yra sukurta parengti naujai Brasa CrossFit trenerių kartai. Potencialiems treneriams norime pasiūlyti galimybę augti kaip atletui ir treneriui. Pagrindinis mūsų tikslas yra suburti profesionalių CrossFit trenerių grupę, kurie ne tik rodytų puikų išmanymą mokant CrossFit judesius, bet ir sugebėtų vesti linksmas, įdomias bei vertingas CrossFit treniruotes.

Kas sudaro Brasa CrossFit praktikantų programą?
Mes ieškome atsakingų, motyvuotų, žingeidžių, o svarbiausia – savarankiškų žmonių, kuriems nereikėtų kasdienės priežiūros, kad jie nenustotų kryptingai dirbti ir tobulėti. Programa yra suskirstyta į kelis etapus, kurių pabaigoje patikrinamas praktikantų progresas. Tai yra reikalinga tik tam, kad žinotume, jog jūs nuoširdžiai dirbate ir esate pasiryžę tapti profesionaliu treneriu.

Programa sudaryta taip, kad ją baigti būtų galima per 3-6 mėnesius. Kaip greitai ją pabaigsite, priklausys nuo jūsų patirties ir darbštumo įgyvendinant programą.

Kada pradėsiu praktiką?

Tikimės pradėti taip greitai, kaip įmanoma – būtų puiku 2016 metų vasario mėnesį! Tačiau iš tikrųjų, programa prasidės tuomet, kai rasime tinkamus žmones. Savo kelionę pradėsite iškart, kai tik būsite priimtas į programą! Jūsų praktikos pradžios ir pabaigos data bei progresas nepriklausys nuo kitų, programą jau anksčiau pradėjusių, praktikantų.

Noriu! Kaip kandidatuoti?
Pirmas žingsnis yra atsiųsti savo motyvacinį laišką ir CV. Laiškas neturi būti ilgas, bet svarbu, kad būtų nuoširdus! Mes norime žinoti:
• Ką CrossFit‘as reiškia tau?
• Kodėl nori tapti treneriu?
• Kodėl kiti norėtų, kad tu būtum jų treneris?
• Tavo išsilavinimą ir patirtį kituose darbuose bei sporto srityje.
• Tavo stipriosios ir silpnosios pusės.

Siųskite savo laiškus į paulius@brasacrossfit.lt iki 2016.02.21

Atrinktus kandidatus kviesime į interviu su vyriausiuoju treneriu Paulium Jurėnu. Be žodinio interviu dar prašysime atlikti nedidelį testą raštu. Šis testas skirtas tam, kad galėtume įvertinti jūsų žinias ir gebėjimą mąstyti – nėra jokio „išlaikyta“ arba „neišlaikyta“. Po interviu ir testo jau spręsime, ar esate tinkamas kandidatas Brasa CrossFit praktikos programai.

Sėkmės!