Visą dieną vaikštant su gražiais, bet ne visada patogiais batais kojos visiškai nuvargsta. O dar vakare tenka ir į sporto salę nueiti. Ne vienam sportuojančiam nemažas galvos skausmas renkantis patogią, bet tuo pačiu ir gražią avalynę. „Reebok“ prekės ženklas Jums siūlo specialiai CrossFit‘ui sukurtus sportinius batelius.

Natūraliai Jums kyla klausimas, kuo specialiai CrossFit‘ui skirti batai skiriasi nuo įprastų. Na, žodžiais sunku pasakyti, kol jų neapsiauni. Lengvi, bet tuo pačiu ir tvirti, minkštu, tačiau nelanksčiu padu, stabilūs, patogūs, pralaidūs orui, na, ir gražūs, žinoma. Tiek daug reikalingų savybių turi „Reebok“ sukurti Nano batai, su kuriais sportuoja dauguma CrossFit‘o gerbėjų bei profesionalių sportininkų, pavyzdžiui, vieni garsiausių CrossFit atletų Rich Froning, Katrin Davidsdottir, Annie Thorisdottir. Juos renkasi ir kitų sporto šakų atstovai, pavyzdžiui, fitneso gerbėjai bei tie, kurie tiesiog sportuoja paprastoje sporto salėje.  Išleidęs nemažą vis tobulesnių „Reebok CrossFit Nano“ batų seriją, prekės ženklas yra sukūręs net 7 -ąją sportinių batelių versiją. Atrodo, jau ir nebėra, kur tobulėti, tačiau „Reebok“ žino, ko reikia ir kas patogiausia CrossFit treniruotėse. „Reebok CrossFit Nano 7“ batai pasižymi dar didesniu stabilumu keliant svorį, tupiant, šokant, bėgant ir atliekant kitus pratimus. Naujas modelis ir jo išlenkimai puikiai apgaubia pėdą, tačiau palieka viduje vietos, kad pakėlus svorį ir išplatėjus pėdai jos nespaustų batas, taip pat pastato ją į reikiamą poziciją, o lygus padas tartum „prirakina“ pėdą prie žemės. Pralaidumas orui Jums leis jaustis komfortabiliai, pėda gaus pakankamai oro. Siekiant geriausių rezultatų batai yra vienas svarbesnių akcentų.

Kokių minusų turi „Reebok CrossFit Nano 7“ sportiniai bateliai? Kol kas minusas aiškus yra tik vienas – su jais nubėgti tam ilgus atstumus gali būti nemenkas iššūkis. Tai nėra bėgimo bateliai, nes jų lygus bei nelankstus padas neleis pėdai patogiai susilenkti kiekvieno žingsnio metu. Todėl jei esate labiau linkę bėgioti, siūlome rinktis bėgimo batelius. Tačiau, jeigu bėgate trumpą distanciją apšilimo ar treniruotės metu „Reebok CrossFit Nano 7“ puikiausiai tiks.

CrossFit treneriai paprastai renkasi tai, kas geriausia bei patogiausia. Brasa CrossFit treneriai teigia, kad „Reebok CrossFit Nano 7“ pasižymi itin dideliu stabilumu, didesniu negu prieš tai buvę „Reebok CrossFit Nano 6“ sportiniai bateliai. Žinoma, jie traukia savo dizainu bei spalvomis, puikiu oro pralaidumu, kas labai svarbu sportuojant, tvirtas padas leidžia stabiliai stovėti, tūpti bei kelti svorį.

Dažnai patogūs batai nepasižymi labai dideliu grožiu. Bet šie sportiniai bateliai yra ne tik gražūs, bet ir puikiai derinami prie likusios sportinės aprangos, su jais galite drąsiai eiti ir ne tik į sporto salę. Vienas iš lengviausiai priderinamų prie aprangos „Reebok CrossFit Nano 7“ modelių yra juodas su spalvotu padu, nereikės ilgai galvoti, kokios spalvos marškinėliai turi būti – tiks visi. Apskritai, visi modeliai lengvai derinami, neturi išskirtinių, sunkiai priderinamų spalvų. Tai dar vienas ir labai svarbus šių sportinių CrossFit‘o batų išskirtinumas ir unikalumas. Be to, su šiais batais drąsiai galite eiti į gamtą, į miestą, vaikščioti kasdien, pasirinkti juos laisvalaikiui, nes jie yra sukurti iš patvarios medžiagos, pėdą gali laisvai „kvėpuoti“ bei nesunkiai derinasi prie Jūsų aprangos.

Jei galvojate, kad „Reebok CrossFit Nano 7“ yra tiesiog įprasti sportiniai bateliai, smarkiai klystate. Jei CrossFit‘as yra Jūsų aistra, Jūsų mylimiausias sportas, kasdienybė, išskirtinumas, turėtume suprasti, kad ir batai neturėtų būti bet kokie. Jei norite sporto salėje jaustis saugiai ir stabiliai, būtent „Reebok Nano“ batai yra Jūsų kojų apsauga, gelbėjanti nuo traumų ir nepatogumo.