HELOVINO SIAUBAI IR ŠYPSENOS

Klystate, jei manote, kad CrossFit box’e viskas sukasi aplink svorius, pakartojimus, burpius ir Fran atlikimo laiką. Helovinas – viena iš švenčių, kai Brasa CrossFit bendruomenė pakeičia funkcinę treniruočių aprangą į mažiau patogius išradingus kostiumus, box’as tampa panašus į paslaptingos katedros rūsį, o po treniruotės visi draugiškai susirenka ragauti „siaubuoliškų“ užkandžių ir gėrimų. Visur siaučia Helovino siaubai ir šypsenos Brasa CrossFit stiliumi.

DIENOS TRENIRUOTĖ

O kur sportas? Brasa Helovino dienos treniruotėje (WOD) visų nepabijojusių laukė krūva pratimų-siaubūnų: „atsidarymas“ irklavimu, AMRAP „thruster“ su hanteliais, girų nešimas kuo toliau (sakė, lyg neštum kapinių paminklą)… Paminėjau, kad padėjus hantelius ar girą ant žemės grėsė bauda burpiai?  WOD „košmarą“ padėjo ištverti tik komandinė dvasia – dienos treniruotę darėme komandose.

Jūsų dėmesiui rinktinės nuotraukos iš Brasa CrossFit „niūriausios“ treniruotės ir Helovino šventės, kurias užfiksavo Viktorija „štanga-Aladinas“ Gajauskaitė.

Nuo Batmano iki velniuko – margas Brasa CrossFit Helovinas.

Sveiki atvykę į pragarą!

3..2..1… BOo!

Geriausias apšilimas sesutei Grybšt.

Chomičius ar Kurtinaitis? Be kuriuo atveju – baugina.

Neabejotinai derinta prie štangų blizgesio.

Niekas nejuokaukite su žirafa.

Neišdildoma šypsena.

Tas jausmas, kai treniruotė 11-tą valandą, o 12-tą jau turi būti operacinėj.

Yriai per pragaro upes.

Trick or CrossFit?

Ji dar nežino, kad laiko ne monetų maišą.

Nom, nom, nom.

BOOOOO-rpiai!!