Evelina treniruotėse sparčiai tobulėjo ir pasiekė aukštų asmeninių rezultatų. Dėl to neabejotinai gegužės mėnesio atletės titulas atiteko jai. Susipažinkite artimiau su Evelina, pažiūrėkite  video.

Kokia tavo pirmoji pažintis su CrossFit?

Apie CrossFit‘ą sužinojau kažkur prieš 4 metus, kai dar gyvenau Vokietijoje. Mano sesė, kuri gyvena Milane, pradėjo sportuoti ir vis man paskambindavo ir pasakodavo koks tai geras sportas ir kaip jai patinka. Kaip tik tuo metu atsidarė CrossFit‘o „box‘as“ sporto klube, kuriame aš sportavau. Aišku ten pabandžiau ir labai patiko. Lankiau tada pusę metų Vokietijoje ir tada grįžau prieš 3 metus į Lietuvą ir labai norėjau toliau sportuoti CrossFit‘ą, bet, deja, dar nieko nebuvo ir tik po pusantrų metų, kai atsidarė „Brasa“ klubas, pradėjau čia sportuoti.

Kai pradėjai sportuoti CrossFit, kas pagerėjo ir pasikeitė?

Reguliariai sportuoju turbūt kokius 8 metus, tai mano ištvermė ir taip gera buvo, aišku kas pasikeitė tai jėga, dabar galiu pakelti didesnius svorius. Daug naujų dalykų išmokau, tai gimnastikos pratimų, kaip prisitraukimų, „double under‘ių“.

Kada pradėjai lankyti Brasa CrossFit?

Kai  atsidarė klubas, iškart pradėjau lankyti, tai yra jau pusantrų metų.

Kokį pratimą duotum žmogui, kuris nori pradėti sportuoti CrossFit?

Turbūt „Burpees“, nes aš manau, kad tai pratimas kur tikrai dirba visas kūnas, ir ištvermė ir rankos, kojos, presas, šis pratimas apkrauna daug raumenų.

Koks tavo mėgstamiausias veiksmas ir WOD iš „Benchmark“?

Dabar paskutiniu metu patinka Annie su double under‘iais ir atsilenkimais, bet šiaip net nelabai galiu įvardinti, kad kažkoks vienas mėgstamiausias. Gal dėl to CrossFit‘as ir yra ypatingas tuom, kad kiekvienas workout‘as yra kitoks ir kažkaip tiktai vieną mėgti neišeina.

Kokia kita mėgstamiausia tavo veikla už Brasa CrossFit sienų?

Mano darbas!

Koks yra tavo didžiausias CrossFit pasiekimas iki šiol? Kuriuo tu didžiuojiesi ir džiaugiesi?

Kad pakeliu 100 kilogramų štangą  – „Deadlift‘ą“.

Kokia tavo mėgstamiausia daina ar muzika, kurią tu norėtum girdėti WOD metu?

Iš tikrųjų, aš niekad negirdžiu kokia muzika groja, visiškai nesiklausau, man svarbiausia, kad būtų tiktai garsas, kad negirdėčiau savo garsaus kvėpavimo.

Kažkas, dėl ko žmonės būtų nustebinti sužinoję tai apie tave?

Oi šitas klausimas… Nežinau, negaliu atsakyti, tikrai.