CrossFit Games yra didžiausias metų įvykis CrossFit bendruomenėje. Tai didžiausios ir žinomiausios CrossFit’o varžybos. Kaip ir kiekvienais metais vyksta CrossFit Games Open varžybos (Registracija -> čia), kuriose dalyvauja atletai ir CrossFit gerbėjai iš viso pasaulio!  Šiais metais pasikeitė CrossFit Games atranka ir taisyklės. Apie tai galite paskaityti -> čia.

Susidomėjimas šiomis varžybomis Lietuvoje vis didėja. Jos yra neatsiejama bendruomenės dalis. Dalis mūsų narių išbandys jėgas šiose atrankose ir jiems reikia jūsų palaikymo! Kviečiame susirinkti norinčius ir palaikyti mūsų bendruomenės narius atliekant šių atrankinių varžybų WOD’us. WOD’us atlikti galės ir tie, kurie nedalyvauja varžybose, tačiau nori pajusti jų skonį! Dalyvių skaičius ribotas, bus teisėjas/treneris, kuris padės prižiūrės, kad viską darytume pagal taisykles!

Visų laukiame pažiūrėti, palaikyti mūsų narius ir išmėginti savo jėgas, nes WOD’ai pateikiami dviem versijom: RX ir Scale (palengvinta). Reikia paminėti, kad yra atskiros grupės pagal amžių, todėl šios varžybos tampa dar įdomesnės.

Dalyvių registracija per Pike13 Brasa CrossFit sistemą. Ne Brasa CrossFit nariai daryti WOD galės susimokėję Drop-In mokestį – 15 EUR. Žiūrovams ir palaikančiai grupei registruotis nereikia!
WOD’ai paskelbiami kiekvieną savaitę.

Datos:

20.1 Spalio 12 d.  11:00
20.2 Spalio 19 d. 11:00
20.3 Spalio 26 d. 11:00
20.4 Lapkričio 2  d. 11:00
20.5 Lapkričio 9 d. 11:00

(pirmenybė tiems kurie užsiregistravę oficialiai į varžybas). 

Visus Open WOD’us darysime ir CrossFit treniruotėse pritaikytas pagal Wellness-Fitness-Performance-Open lygius.

Ne Brasa CrossFit nariams, Drop in įsigyti: čia

Daugiau informacijos skaitykite : čia