CrossFit Games yra didžiausias metų įvykis CrossFit bendruomenėje. Tai didžiausios ir žinomiausios CrossFit’o varžybos. Jos susideda iš trijų etapų, kurių pirmasis yra CrossFit Games Open. Šiame etape kviečiami dalyvauti visi pasaulio CrossFitter’iai. Geriausi atletai iš kiekvieno regiono patenka į kitą dalį – regionines varžybas.

Susidomėjimas šiomis varžybomis Lietuvoje vis didėja. Jos yra neatsiejama bendruomenės dalis. Dalis mūsų narių išbandys jėgas šiose atrankose ir jiems reikia jūsų palaikymo! Kviečiame susirinkti norinčius ir palaikyti mūsų bendruomenės narius atliekant šių atrankinių varžybų WOD’us. WOD’us atlikti galės ir tie, kurie nedalyvauja varžybose, tačiau nori pajusti jų skonį! Dalyvių skaičius ribotas, bus oficialus teisėjas, kuris padės prižiūrės, kad viską darytume pagal taisykles!

Visų laukiame pažiūrėti, palaikyti mūsų narius ir išmėginti savo jėgas, nes WOD’ai pateikiami dviem versijom: RX ir Scale (palengvinta) grupė.

Dalyvių registracija per Frontdesk sistemą. Ne Brasa CrossFit nariai daryti WOD galės susimokėję Drop-In mokestį – 10 EUR. Žiūrovams ir palaikančiai grupei registruotis nereikia!
WOD’ai paskelbiami kiekvieną savaitę.

Datos:
16.2 Kovo 5 d. 14:00
16.3 Kovo 12 d. 14:00
16.4 Kovo 19 d. 14:00
16.5 Kovo 26 d. 14:00

Daugiau informacijos skaitykite čia