„Brasa CrossFit” atletas Yarom: pamačiau šiuos nutrūktgalvius ir pats nusprendžiau prisijungti  

-Prieš du metus į Vilnių persikėlęs Yarom renkasi rytines „CrossFit“ treniruotes. 55-erių metų atletas iš Izraelio anksčiau neprisitraukdavo prie skersinio, o dabar jau gerina savo Fran rezultatus ir „Brasa“ bendruomenę motyvuoja savo gera nuotaika.

– Yarom, kuo užsiimate gyvenime?

-Esu verslo konsultantas privačiame sektoriuje. Darbas gal kiek nuobodus, tačiau susiduriu su įdomiais inovacijų valdymo tyrimais, taip pat sutinku įdomius žmones.

– Kada prisijungėte prie „Brasa CrossFit“ bendruomenės?

-Paskutiniuosius 10 metų daug keliavau Europoje, o prieš du metus persikrausčiau į Vilnių. Tai buvo lapkričio mėnuo, laikas, kai jūs dar turėjote šiuos gražius marškinėlius iš „Reebok“. Taigi jau du metus esame drauge, na, kartais tekdavo išvažiuoti į kelionę, bet dabar jau turiu metinę narystę, todėl esu tikrai laimingas būdamas čia.

DSC 6810 Brasa Crossfit

– Kaip sužinojote apie „CrossFit“ treniruotes?

– Apie „CrossFit“ sužinojau atsitiktinai, tačiau man prireikė kelių mėnesių, kad čia ateičiau iki kol atėjau iki šios salės ir tada pamačiau šiuos nutrūktgalvius, kurie kilnojo svorius, buvo visi prakaituoti ir mane tai pribloškė. Nusprendžiau pats išmėginti treniruotes ir „užsikabinau“.

– Kokį patarimą duotumėte žmonėms ketinantiems lankyti „CrossFit“ treniruotes?

– Labai paprasta, tiesiog – daryk tai! Eikite ir pradėkite kol dar ne per vėlu. Sportuojant galite tapti komandos dalimi, svarbu klausyti trenerių, o svarbiausia – klausyti savo kūno. Pačioje pradžioje nereikėtų užsibrėžti didelių lūkesčių, tačiau tuo pačiu metu nereikia pasiduoti prieš save patį. Tiesiog užsirašinėkite į treniruotes, darykite tai kiekvieną dieną ir tikrai nebūsite silpniausiu žmogumi planetoje. Prisijunkite ir smagiai leiskite laiką, tai yra svarbiausia.

– Kokie yra Jūsų mėgstamiausi „CrossFit“ pratimai ir WOD’as?

– Mano mėgstamiausi „CrossFit“ pratimai yra susiję su dėže: gali būti šuoliai ant dėžės, perlipimai per ją, užlipimai ant jos. Mano mėgstamiausias WOD yra tas, kai dirbama su savo kūno svoriu, yra gimnastikos pratimų. Todėl rinkčiausi „Cindy“, kadangi šio WOD‘o metu galiu stebėti savo „CrossFit“ rezultatų progresą. Taip pat galvoju apie „CrossFit Open“ varžybas ir kuomet jų metu pasiekiu gerus rezultatus aš didžiuojuosi savimi. Meluočiau, jei pasakyčiau, kad nesididžiuoju savimi po kiekvienos treniruotės. Geriausias jausmas, kai po treniruotės guli ant žemės ir tiesiog gaudai kvapą, tuomet gali tikrai savimi didžiuotis.

DSC 6811 Brasa Crossfit

– Kokią muziką mėgstate labiausiai ir kokia daina yra Jūsų mėgstamiausia treniruotės metu?

– Aš esu vienas iš senosios mokyklos rokerių, todėl rinkčiausi sunkųjį roką, galbūt metalą, o kaip dainą rinkčiausi – AC/DC – „Back in black“. Tai yra mano mėgstamiausia daina.

– Vienas dalykas, kuriuo galėtumėte nustebinti žmonės?

– Labiausiai nemėgstu irklavimo, tai turbūt didelė staigmena.