Kada pradėjai lankyti Brasa CrossFit?
Sportuoju CrossFit jau metai laiko.

Kokia tavo pirmoji pažintis su CrossFit?
Prieš penketą metų youtube pažiūrėjau, neužsikabinau, momentinis buvo susipažinimas. Bet kai prieš gerus metus išgirdau, kad atsidaro klubas, išbandžiau ir iki šiol sportuoju.

Kai pradėjai sportuoti CrossFit, kas pagerėjo ir pasikeitė?
Numečiau šiek tiek svorio, manau, kad paslankumas pagerėjo, ištvermė, jėgos per daug nepamečiau.

Kiek svorio numetei pradėjęs sportuoti CrossFit?
Nuo pradžios sporto iki šios dienos aš numečiau 22kg

Kaip pavyko pasiekti tokių rezultatų?
Užsistačiau sau tikslą pabandyti numesti 10kg, tai labai paprastai įvyko, tada pabandžiau dar 10kg numesti. Aišku šiek tiek prisižiūrėjau mitybą, dažniau vaikščiojau į treniruotes… Nemanau, kad čia labai didelė problema buvo, bent jau man.

Kaip pasikeitė tavo mitybos įpročiai?
Pradėjau valgyt mažiau, mažesnėm porcijom. Vakare stengtis prisižiūrėt labiau save, jokių angliavandenių.

Kokį patarimą duotum žmogui, norinčiam pradėti sportuoti CrossFit?
Kiekvienas turi susirasti savo sporto šaką. Šiek tiek gaila, kad aš prieš 10-15m neatradau šitos sporto šakos. Manau, kad tai gali sportuoti kiekvienas nuo 16 iki 60+ amžiaus žmonės. CrossFit man suteikia didžiausią palaimą, treniruotės metu būna labai sunku, be abejo progresijas tu gali pasirinkt, treneriai nuostabūs, bet pats turi jausti, kiek tu gali, ką tu nori pasiekti, nes yra begalės pratimų, kurių aš iki dabar nesu pilnai įvaldęs. Tiek technika, tiek fiziniai duomenys man nepilnai tą leidžia padaryt, bet aš stengsiuos. Labai noriu išmokt ant rankų vaikščiot. Ant kojų išmokau šiek tiek, dabar reiktų rankom išmokt vaikščiot. Tai patarčiau, kad įsigilintų, ateitų, pabandytų ir patys nuspręstų ar tai jų ar ne jų sporto šaka.

Mėgstamiausi ir nemėgstamiausi veiksmai ir WODai?
Mėgstamiausi, aišku, tie, kurie geriausiai sekasi ir geriausiai padaromi, tai yra jėgos pratimai. Nemėgstamiausi – bėgimas, viskas, kas reikalauja ištvermės. Bet aš manau, kad turi būti ir bėgimo, ir visokių kitokių pratimų… Aš pamilau burpius, tai kad, manau, kad tokių labai mėgiamų ar labai nemėgiamų nėra, visi yra mėgstami.

Kokia kita mėgstamiausia veikla už Brasa CrossFit sienų?
Be abejo, lieka darbas ir šeima. Auga vaikai maži, dideli jau užaugę, viskas su šeima…