Išlydėję 2016-uosius savo lūkesčius, tikslus ir smalsumo pilnus klausimus nekantriai sudedam į 2017-uosius. Visiems, plušantiems „CrossFit“ box’e, šie septyni klausimai bent iki rudens bus ne vieno pokalbio ir diskusijų tema.

1. Kiek šiemet dalyvių pritrauks „CrossFit Games Open“? Pernai penkias savaites trukusiose atvirose „2016 Open“ varžybose užsiregistravo 324307 dalyviai iš 175 šalių. Prognozuočiau, kad ir vėl 2017 metai bus rekordiniai dalyvių skaičiumi tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje. Ar „Open 2017“, kuris vyks vasarį, yra Jūsų „CrossFit“ planuose?

2. 2017-aisiais „CrossFit Games“ persikelia į naują vietą – Madisoną Viskonsino valstijoje. Po septynių metų Kalifornijoje žaidynės rado naują erdvę, kuri, kalbama, pasiūlys daugiau ir įvairesnių rungčių variantų. Gal pamatysim tikrą irklavimą ežere? Įdomus faktas: Madisonas nuo 1989 m. yra dukterinis Vilniaus miestas.

3. Šiemet „Games“ intriguoja ir dalyviais, kuriems pernai apmaudžiai nepavyko perlipti Regionals atrankos barjero. Ar atsigaus ir parodys savo jėgą tokie atletai kaip Brooke Ence arba Dan Bailey?

4. Paskutinis „CrossFit Games“ klausimas – ar pavyks dabartiniams čempionams Mattew Fraser ir Katrin Davidsdottir apginti savo titulus? M.Fraseris pernai dominavo vyrų klasėje, o Katrin susilaukė rimtos konkurencijos. Bet kokiu atveju, intriga žaidynėse bus didelė.

5. Augantį pasaulinį „CrossFit“ fenomeną atspindi ir konkurencija batelių rinkoje. Šalia kultinių Reebok CrossFit Nano 7, bando stoti Nike Metcon 3 ir naujas dalyvis – „adidas“ su CrazyPower TR bateliais.

6. Lietuvoje visų akys kryps į „CrossFit“ turnyrą „Lithuanian Throwdown“. Pernai varžybos persikėlė į sporto maniežą, todėl bus įdomu stebėti, kokių naujovių sulauksime iš organizatorių šiemet.

7. Septintasis (laimingasis?) klausimas apie jūsų asmeninius tikslus – kokius savo „CrossFit“ rezultatus šiemet norite ir planuojate pagerinti?  Kokį fitneso tikslą išsikėlėte 2017-iems? Būtinai juos užsirašykite ir nepamirškite pasidalinti „Brasa“ asmeninių tikslų lentoje.